You are currently viewing Zaproszenie na konferencje prasową Dariusza Michalczewskiego – 20.09.2023

Zaproszenie na konferencje prasową Dariusza Michalczewskiego – 20.09.2023

 Zaproszenie na konferencje prasową Dariusza Michalczewskiego – 20.09.2023

 Zapraszamy na spotkanie sieciujące połączone  z wyjątkową konferencją prasową.  
Już 20 września o godzinie 11.00 wychodzimy z szafy z nowymi możliwościami, przebijamy się przez ścianę i rozciągamy przestrzeń do działań, by jeszcze pełniej móc walczyć o marzenia.

Podczas, której wraz z grupą trójmiejskich przedstawicieli władz, mediów, biznesu i sportu jako pierwsi będziecie mieli możliwość przejść przez tajemnicze drzwi szafy, za którymi mieści się nowa sala klubu BRZOSTEK TOP TEAM. Waszym przewodnikiem po tym nietuzinkowym, postindustrialnym i pełnym dobrej energii wnętrzu, urządzonym w starym budynku stoczni, na ulicy Elektryków – w miejscu gdzie od okien większe są tylko nasze ambicje, a od ringu gorętsze są tylko nasze serca – będzie sam Dariusz TIGER Michalczewski. Będziemy rozmawiać o możliwościach rozwoju organizacji pozarządowych, łamaniu stereotypów oraz nieszablonowym podejściu do pomagania.
Tym samym zapraszamy Was do elitarnego grona przyjaciół największego na Pomorzu klubu bokserskiego, który na tym samym ringu co zawodowców, szkoli gniewnych a czasem i niepewnych młodych ludzi, daje szansę wyrazić się przez sport dzieciom i młodzieży, także ze spektrum autyzmu. Brzostek TOP TEAM to bowiem więcej niż klub sportowy – to Stowarzyszenie, które działa na rzecz rozwoju, wspierania dobrych postaw, aktywacji – jak zobaczycie sami – przywracamy do życia i wnętrza, i ludzi.  

Co jeszcze będzie można zobaczyć podczas tego spotkania?

Nasz przyjaciel i mistrz – Dariusz Michalczewski, odsłoni pamiątkowe graffiti i uchyli rąbka tajemnicy o nadchodzącym seminarium „Michalczewskich”, które odbędzie się już 7 października. Wśród gości obecny będzie także Józef Baranowski – pierwszy trener Dariusza Michalczewskiego, który już niebawem dołączy do grona trenerów Brzostek TOP team. Będą też wszyscy ci, którzy dla Gdańska, Trójmiasta i sportów walki robią dużo i wiele więcej. Podczas spotkania zainicjujemy też naszą „ścianę chwały” na której każdy – czy to osoba prywatna czy firma – będzie mógł zawisnąć obok pierwszego darczyńcy tej sali Dariusza Michalczewskiego. O tym, co Darek nam podarował, dowiecie się na miejscu. Zdradzimy tylko – że dotknie tego absolutnie każdy.

Spotkanie będzie miało formułę otwartą i będzie skupione wokół merytorycznych kwestii, wymagających dyskusji, opiniowania, poznania stanowisk oraz wymiany informacji w obszarze sportu, pracy z dziećmi i młodzieżą zagrożoną wykluczeniem. 

Wstęp wolny. Mamy jednak ograniczoną liczbę miejsc, więc prosimy o zapisy do 15 września 2023.

Będzie kawa i coś małego do przekąszenia. Jeśli się wybieracie (na co liczymy) – proszę potwierdźcie swoją obecność za pomocą formularza Formularz uczestnictwa Bardzo chcemy wiedzieć z kim się spotkamy i jak dużo nas będzie.

Do zobaczenia wokół ringu na Elektryków! Wierzymy, że to spotkanie stanowi początek lepszej i bardziej efektywnej współpracy pomiędzy stowarzyszeniem Brzostek Top Team a samorządem i organizacjami pozarządowymi na Pomorzu. 

Dodaj komentarz