You are currently viewing 10.02.2024 – dr Michał Wrzosek w naszym klubie

10.02.2024 – dr Michał Wrzosek w naszym klubie

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Was na niezwykłe seminarium ChampCamp, które odbędzie się już 10 lutego o godzinie 11.00. To wyjątkowe wydarzenie poprowadzi niekwestionowany ekspert w dziedzinie dietetyki – dr Michał Wrzosek.

Ruszamy w nowym roku z misją pracy z dziećmi i młodzieży, które maja doświadczają zaburzeń odżywiania czy to związanych z „modą” na bycie chudym czy to z problemami zdrowotnymi jak insulino odporność i cukrzyca. 

Pierwszym naszym krokiem jest obserwowany przez milion młodych ludzi na tiktoku, fb i insta – Michałem Wrzoskiem. 

Chcielibyśmy dotrzeć z tym zaproszeniem do jak największej liczby osób. Wysłałam już zaproszenie do wszystkich liceów z prośbą o udostępnienie, ale może jest jakaś możliwość zareklamowania tego seminarium u Państwa w Radiu? Będę wdzięczna za wsparcie. 

Poniżej oficjalne zaproszenie i plakat. 

Kim jest dr Michał Wrzosek?
• Dietetyk Roku 2023
• Twórca innowacyjnej metody zrzucania kilogramów RESPO
• Najczęściej obserwowany dietetyk w Polsce

Dlaczego warto wziąć udział?
Jego popularność nie ogranicza się tylko do tytułów i nagród. Dr Michał Wrzosek, codziennie pomaga skutecznie zrzucać zbędne kilogramy, a jego recenzje produktów żywieniowych biją rekordy popularności. Ten wyjątkowy ekspert przybliży nam tajniki zdrowego stylu życia i pomoże zrozumieć, jak utrzymać odpowiednią wagę.

Wyjątkowe wyzwanie od Dr. Michała Wrzoska:
To nie jedyne, co sprawia, że nasze seminarium jest wyjątkowe. Dr. Michał Wrzosek postanowił wesprzeć naszą społeczność i zaproponował wyzwanie. Każda zakupiona wejściówka na to wydarzenie za 30 PLN jest podwajana przez samego Michała.

Inaczej mówiąc, jeśli zakupisz bilet za 30 PLN, Michał dołoży kolejne 30 PLN do skarbonki stowarzyszenia. W ten sposób możemy wspólnie wesprzeć naszą pracę z dziećmi ze szczególnymi potrzebami intelektualnymi.
Gdzie można zakupić bilety?

Bilety są dostępne do nabycia na naszej stronie internetowej https://lnkd.in/d9a_rZuY oraz w recepcji klubu.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym niezapomnianym wydarzeniu, które nie tylko przyniesie wiele cennych informacji na temat zdrowego stylu życia, ale także pozwoli nam razem wspierać szlachetny cel.
Dr Michał Wrzosek

Do zobaczenia na ChampCamp!

Dodaj komentarz