Nasze projekty

W tym dziale z dumą przedstawiamy Państwu projekty, które realizujemy. 

78744346_455683205133517_7658186886476726272_n

Pamiętajmy o naszych bohaterach

Od 2017 r. do dziś Stowarzyszenie Brzostek Top Team i Szkoły Podstawowe w Gdańsku realizują projekt „Pamiętajmy o naszych bohaterach”. 

W ramach projektu sportowcy: trener Maciej Brzostek oraz zawodnicy tacy jak Damian Kostrzewa odwiedzają szkoły podstawowe i opowiadali o swojej pasji oraz tym jak ważna w życiu codziennym jest edukacja, determinacja, sport i zdrowy styl życia.

Projekt ten, o tematyce historycznej, miał na celu upamiętnienie i uhonorowanie
polskich bohaterów. Bazując na historiach walczących żołnierzy i cywilów, członkowie stowarzyszenia starali się wzmacniać u dzieci poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

Z wdzięczności do społecznej niepodległości - warsztaty z samoobrony

Projekt “Z wdzięczności do Społecznej Niepodległości” skierowany był do mieszkańców gdańskiej dzielnicy Zaspa, ale też otwarty dla wszystkich chętnych dzieci. Miał na celu zintegrowanie oraz zaktywizowanie społeczności lokalnej, poprzez organizację jednodniowego wydarzenia.

Wydarzenie składało się z części pokazowej ekspertów ze szkół walk, których działania skupiają się w zakresie bezpieczeństwa i pierwszej pomocy, ochrony zdrowia własnego i innych w nieprzewidzianych sytuacjach zagrożenia oraz z części treningowej w trakcie, której najmłodsi uczestnicy będą mieli okazję poznać techniki obronne.

brzostek-warsztaty

Kalendarz sportowcy dzieciom 2020

Charytatywny Kalendarz Stowarzyszenia Brzostek Top Team i Ring3city ze sportowcami. Kalendarz Sportowcy dzieciom 2020′, czyli jedyny tego typu charytatywny projekt w Polsce z udziałem sportowców z Trójmiasta jest już dostępny.

Ten projekt to nasza duma, powstał dlatego, że mnóstwo osób okazało swoje piękne serce i wzięło w nim udział. Całkowity zysk z kalendarza zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów nierefundowanych leków oraz badań dla podopiecznych stowarzyszenia BTT w klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Gdańsku.

Klinika Hematologii

Od dwóch lat regularnie organizujemy zbiórki zabawek i wraz ze sportowcami (bokserzy, rugbyści, piłkarze) odwiedzamy chore dzieci, rozdajemy prezenty i odznaczenia, na których jest napisane: walczymy o marzenia! 

Włączajmy się aktywnie we wszelkie akcje charytatywne i wolontariackie, na terenie szpitala, w których możemy pomóc dzieciom lepiej przeżyć ich pobyt w szpitalu. Starajmy się, aby uśmiechów było jak najwięcej.

klinika

Gala Charytatywna 7 grudnia 2019

Walczymy o marzenia – charytatywna gala boksu WCBN XIX. 7 grudnia na stoczniowym Ringu stanęli ludzie – amatorzy na swoich, często pierwszych walkach. Tego wieczora bokserzy „białe kołnierzyki” – amatorzy walczyli w szczytnym celu, aby wspierać najmłodszych, którzy walczą o swoje życie, dzielnie stawiając czoła groźnej chorobie. Na karcie walk WCBN XIX – pięć pojedynków bokserskich i jeden w formule muaythai. Oprócz walk był z nami i zaśpiewał Tadek Firma. Można również było kupić specjalnie przygotowany kalendarz Sportowcy dzieciom. Cały dochód ze sprzedaż przeznaczony został na pomoc młodym wojownikom

Spełniamy marzenia

Nasza podopieczna z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Gdańsku – Patrycja – marzyła o tym, aby zostać szefem kuchni w dużej restauracji. Dzięki wyjątkowemu człowiekowi Łukaszowi Miecznikowskiemu (Bigos), który jest szefem kuchni w hotelu Mercury, dziś to marzenie się spełniło. Na Patrycje czekało mnóstwo atrakcji.

Dziękujemy za wsparcie i ogromne serce do pomocy!!!

szkolka

Szkółka bokserska - BTT Boxing Kids

Prowadzimy naszą szkółkę bokserską dla dzieci. Upowszechnianie sportu wśród najmłodszych to ważny element wśród naszych celów statutowych, a uśmiechy dzieciaków są bezcenne.

Już wkrótce więcej informacji!

Drutex Mali wojownicy BTT

Projekt we wstępnej fazie realizacji. Wkrótce więcej informacji.