You are currently viewing Miasto Gdańsk i UNICEF wspiera STARTY młodych zawodników W MISTRZOSTWACH POLSKI

Miasto Gdańsk i UNICEF wspiera STARTY młodych zawodników W MISTRZOSTWACH POLSKI

Otwarte treningi dla młodzieży od 13 roku życia!

3,2.1… START

3 lipca ruszają treningi profesjonalne treningi bokserskie dla młodzieży od 13 roku życia, które chcą szkolić się i przygotowywać do udziału w Mistrzostwach Polski organizowanych przez Polski Związek Bokserski.

Inicjatywa zakłada organizację otwartych cykli treningowych dla zainteresowanych mieszkańców Gdańska w następujących kategoriach wiekowych:

  • adept (13 lat),
  • młodzik (14 lat)
  • adept (15-16 lat),
  • junior (17-18 lat),
  • młodzieżowiec (18-23 lat),
  • senior(18-40 lat).

Profesjonalne treningi bokserskie zostaną poprowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, którzy specjalizują się w przygotowaniach kadry do Mistrzostw Polski w Boksie.

Celem organizacji przedsięwzięcia jest udostępnienie mieszkańcom Gdańska oferty profesjonalnych treningów bokserskich, o stopniu zaawansowania – od podstawowego do profesjonalnego (treningi będą miały status „otwarty” dla wszystkich zainteresowanych), których efektem będzie wzięcie udziału w sierpniowych preselekcjach, a następnie udział w Mistrzostwach Polski w poszczególnych kategoriach wiekowych. Projekt ma za zadanie niwelować bariery – w tym ekonomiczną barierę, która ogranicza aktywne uczestnictwo dzieci i młodzieży w szerokiej ofercie usług sportowych realizowanych na terenie Gdańska.

Projekt odpowiada także na potrzeby młodych mieszkańców Gdańska – jedną z nich jest konieczność aktywizacji sportowej, która korzystnie wpłynie na ich rozwój psychoruchowy, organizuje wolny czas, uczy dyscypliny, odpowiedzialności.

Sprawdzajcie nasz grafik na www.klubbokserskigdansk.pl i zapisujcie się na zajęcia w różnych kategoriach wiekowych.

Projekt wspiera Gdański Fundusz Rekreacyjno-Sportowy

Dodaj komentarz