You are currently viewing Spotkania z mistrzami: inspiracja i energia dla naszego klubu. ChampCamp #8

Spotkania z mistrzami: inspiracja i energia dla naszego klubu. ChampCamp #8

Mecenasem projektu jest @EnergaSA, projekt jest wspierany przez Mecenasa w ramach realizacji Strategii Zrównoważonego Rozwoju.

Świetna dawka energii, mnóstwo inspiracji i niezapomniane chwile – tak można podsumować nasze niezwykłe seminarium ChampCamp 8, które odbyło się 13 kwietnia! 💥 Z Fiodorem Cherkaszynem na czele przeżyliśmy prawdziwą ucztę sportów walki, która rozpaliła naszą pasję do treningu jak nigdy dotąd! 💪

🥊💫 Spotkania z mistrzami to dla naszej klubowej społeczności niezwykłe wydarzenia, które niosą za sobą nie tylko ogromną dawkę sportowej wiedzy, ale także inspirację i motywację do działania! 💪 Podczas naszego ChampCamp gościliśmy wielu wybitnych sportowców, którzy dzielili się swoim doświadczeniem i pasją do walki.

🌟 To niezwykłe doświadczenie nie tylko uzupełnia naszą wiedzę, ale też niesie za sobą ogromną energię, która pozostaje z nami na długo po zakończeniu wydarzenia. Każde spotkanie z mistrzem jest dla nas źródłem inspiracji i motywacji do ciągłego doskonalenia się oraz podnoszenia swoich umiejętności.

Dziękujemy wszystkim mistrzom, którzy odwiedzili nasz klub i podzielili się swoim talentem i pasją! 🙏💥 #ChampCamp #sportywalki #mistrzowie #motywacja #inspiracja

💪 Ale to jeszcze nie koniec! Doskonałą zabawę i intensywne treningi uchwycił dla nas mistrz obiektywu – Wiesław Pietroń! 📸 Pobierajcie i udostępniajcie – pamiętając aby oznaczyć autora.

https://drive.google.com/drive/folders/1vbM0yrkYmTOgIOM7z3bCjwiDyeB1XfbW?usp=drive_link

Dodaj komentarz