You are currently viewing Alfit Hakov!! Druga edycja #ChampCamp

Alfit Hakov!! Druga edycja #ChampCamp

19 sierpnia 2023, godzina 13.00 – 16.00

Już 19 sierpnia zapraszamy wszystkich sympatyków sportów uderzanych na niezwykłe seminarium z Alfit Hakov!

Białorusini reprezentują obok Holendrów najwyższy poziom tajskiego boksu w Europie. Jednym z twórców ich sukcesów jest właśnie Alfit Hakov. Jego wiedza techniczna i strategiczna pozwalają mu na indywidualne podejście do każdego zawodnika i wykorzystanie jego potencjału do maksimum. Ze sławnych polskich nazwisk, które doceniły kunszt trenerski Alfita Hakova wystarczy wymienić Mariusza Cieślińskiego (mistrz świata muay thai) i Tomasza Drwala (zawodnik mma, pierwszy Polak w UFC).

Alfit Hakov to trener z wieloletnim stażem szkoleniowym. Stworzył klub muay thai w Grodnie i wychował wielu multimedalistów świata i Europy w boksie, kickboxingu, muay thai, sanda i wushu. Wielokrotnie gościł i współpracował w Polsce z takimi klubami jaki KO Gym Świebodzice, Nak Muay Szczecin, KO Gym Wrocław, Hunter Gym Bydgoszcz, Arrachion Olsztyn czy Gorilla Academy. Współpracował z pionierami muay thai w Polsce, utalentowanymi i wielce utytułowanymi zawodnikami jak Marcin Parcheta, Mariusz Cieśliński czy Bartosz Batra. Jest to niewątpliwa okazja do zapoznania się z niezwykle twardą myślą szkoleniową i człowiekiem, który był ojcem wielu sukcesów na arenie międzynarodowej.

Na seminarium zaprezentowane zostaną techniki ręczne, nożne, kombinacje, walka w klinczu i kontrola przeciwnika.

Seminarium ma charakter otwarty i przyjść nauczyć się czegoś może każdy. Jego organizatorem jest Klub Bokserski BTT & MK Promotion

W razie pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu z Maciej Kordalski tel +48 783 927 514

Sobota start  13.00 – 16.00

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz