You are currently viewing ENERGA z Grupy Orlen wspiera projekt Towarzystwa Brata Alberta – Klikach w wirtualu – pomagasz w realu!

ENERGA z Grupy Orlen wspiera projekt Towarzystwa Brata Alberta – Klikach w wirtualu – pomagasz w realu!

Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta – Koło Gdańskie przypomina o aplikacji Arrels, której ambasadorem jest Maciej Brzostek.

przeczytaj na https://www.facebook.com/tpbakologdanskie

Dziś rozpoczyna się astronomiczne lato i dodatkowo środa jest najdłuższym dniem w roku 📆. Pewnie sobie teraz pomyśleliście, po co Wam o tym przypominamy 🌞❓

➡️ Przypominamy, bo czas upałów jest trudny i niebezpieczny dla osób funkcjonujących w przestrzeni publicznej. Nadmiar słońca powoduje udary i odwodnienie, niesie za sobą ryzyko śmierci dlatego prosimy Was o uwagę.

➡️ Jeśli widzicie osobę w kryzysie bezdomności, która Waszym zdaniem potrzebuje pomocy nie wahajcie się jej udzielić. Możecie to zrobić za pomocą darmowej aplikacji ARRELS do pobrania w sklepie Google lub po prostu dzwoniąc na numer alarmowy.

Wiemy, że możemy na Was liczyć i za to bardzo dziękujemy ❤️❤️❤️

Partnerem Strategicznym kampanii jest ENERGA z Grupy Orlen w ramach realizacji Strategii CSR Grupy ENERGA.

https://media.energa.pl/pr/615352/klikaja-w-wirtualu-i-pomagaja-w-realu-za-pomoca-aplikacji-arrels-gdanszczanie-wspieraja-bezdomnych

za Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta – Koło Gdańskie

Dodaj komentarz