Maciej Brzostek

Maciej Brzostek – trener główny i założyciel Grupy „Brzostek Top Team”, zawodowy trener bokserski oraz MMA pracujący z takimi zawodnikami jak Nikodem Jeżewski (Rocky Boxing), Izu Ugonoh, Oskar Piechota (Federacja UFC), Łukasz Sajewski (Federacja UFC), Marcin Gułaś (Federacja KSW), Bartosz Leśko (Federacja FEN), Kacper Formella (Federacja FEN), Aleksander Georgas (Federacja FEN), Kewin Gruchała (Rocky Boxing) – 19 lat (najmłodszy bokser zawodowy w Polsce). Od 23 lat zajmuje się sportami walki, jako bokser amatorski stoczył 98 walk. Od 2012 roku jest trenerem boksu oraz MMA. Swoje doświadczenie jako trener zdobywał w Wielkiej Brytanii gdzie przez 6 lat miał okazję obserwować czołowych trenerów z Europy.

Maciej Brzostek w najbliższej przyszłości chciałby dalej rozwijać się jako trener ale jego kluczowym celem jest również rozwój jego Grupy Promotorskiej „Brzostek Top Team”, która zrzesza obecnie najlepszych bokserów i zawodników MMA w Trójmieście.

Trener Maciej Brzostek jest autorem projektu „Moja droga do zawodowstwa” gdzie przez 2 lata trenował i przygotowywał zawodniczkę MMA Katarzynę Niską do jej debiutu na zawodowych ringach. Katarzyna Niska zadebiutowała na gali Time of Masters w Gdyni i już w pierwszej rundzie wygrała swoją pierwszą zawodową walkę. Całość projektu była finansowana z prywatnych środków Macieja Brzostka, który obecnie poszukuje partnerów oraz sponsorów, którzy mogliby wesprzeć jego Grupę Promotorską, pozwolić na jej dalszy rozwój oraz umożliwić wejście na najwyższy światowy poziom