You are currently viewing W klubie znowu się dzieje!

W klubie znowu się dzieje!

Dziś na naszej sali treningowej gościliśmy niezwykłe osobistości! Dzieci, które marzą o pięściarskiej karierze, spotkały się z legendami boksu – wielokrotnym Mistrzem Świata Dariuszem Michalczewskim oraz Arturem Szpilką! A wszystko to zostało uwiecznione przez kamerę Panoramy Sport TVP3.

To był dzień pełen emocji i inspiracji. Nasze małe pięściarskie talenty miały wyjątkową okazję nie tylko zobaczyć swoich idoli na żywo, ale także wspólnie z nimi trenować. Dariusz „Tiger” Michalczewski i Artur Szpilka z ogromnym zaangażowaniem dzielili się swoimi doświadczeniami, udzielając cennych rad i motywując młodych sportowców do dalszej pracy nad sobą.

Trening prowadzony przez naszych mistrzów był niezwykle inspirujący. Dzieci z zapartym tchem słuchały opowieści o sportowych zmaganiach, zwycięstwach i wyzwaniach, jakie niesie ze sobą droga do mistrzostwa. Ich marzenia i determinacja do osiągnięcia sukcesu zostały wzmocnione przez te wyjątkowe spotkania.

Relacja z tego niezapomnianego dnia, przygotowana przez Panoramę Sport TVP3, ukazuje, jak nasze małe pięściarskie talenty wraz z naszymi mistrzami wspólnie trenują i dzielą się swoimi marzeniami. To chwile pełne inspiracji i wzruszeń, które na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Serdecznie dziękujemy Dariuszowi „Tiger” Michalczewskiemu, Arturowi Szpilce oraz Trenerowi Maciejowi Brzostkowi z Brzostek Top Team za dzisiejszą bokserską i życiową inspirację. Wyrazy wdzięczności kierujemy również do całej ekipy Panoramy Sport TVP3 oraz Daniela Bogreca za uwiecznienie tych wyjątkowych momentów!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego wydarzenia!

#KlubZPasją #PięściarskieMarzenia #PanoramaSportTVP3 📺 @tigerenergypl

https://sport.se.pl/sporty-walki/boks/szpilka-i-michalczewski-spelnili-marzenia-mlodziezy-z-domow-dziecka-a-wszystko-zaczelo-sie-od-meczu-w-tenisa-aa-n2rs-Br4W-rrvd.html

Dodaj komentarz