You are currently viewing Twoje 1,5% ma wielką MOC!

Twoje 1,5% ma wielką MOC!

Przekaż je tam, gdzie jest najbardziej potrzebne!

https://opp.ngo/result?view=result&id=12778

HISTORIA

Stowarzyszenie Brzostek Top Team jest organizacją pożytku publicznego od 2019 roku aktywnie pomagającą dzieciom z niepełnosprawnością intelektualną oraz wszystkim młodym ludziom zagrożonym wykluczeniem społecznym.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Wolontariusze Stowarzyszenia BTT realizują treningi sportowe dla podopiecznych, organizują spotkania ze znanymi osobami, spotkania terapeutyczne oraz warsztaty z psychologami i ekspertami. Regularnie spotykamy się z naszymi podopiecznymi w Klubie Bokserskim na ul. Elektryków 1 w Gdańsku, organizując im treningi i pełniąc rolę dziennej, inaczej rozumianej świetlicy środowiskowej.
Stowarzyszenie BTT uruchomiło pierwszą w Polsce Akademię Boksu dla dzieci ze spektrum Autyzmu i Aspergera oraz przygotowuje się do otwarcia nowej grupy dla dzieci z zespołem Downa.

Stowarzyszenie BTT zajmuje się także pozyskaniem funduszy na organizowanie treningów z elementami boksu dla Trójmiejskich szkół i placówek oświatowo wychowawczych.

Do tej pory, dzięki licznym zbiórkom i akcjom organizowanym przez Stowarzyszenie, przeprowadziliśmy w zeszłym roku około 300 treningów dla ponad 2000 dzieci i spędziliśmy około 4000 godzin na sali. 

Stowarzyszenie przekazuje także środki na leczenie i terapie dla podopiecznych. Jesteśmy dostępni każdego dnia od 7.00 do 20.00 dla każdego człowieka bez względu na płeć, pochodzenie, wiek czy status społeczny

Stowarzyszenie BTT zajmuje się także pozyskaniem funduszy na organizowanie treningów z elementami boksu dla Trójmiejskich szkół i placówek oświatowo wychowawczych. Do tej pory, dzięki licznym zbiórkom i akcjom organizowanym przez Stowarzyszenie, przeprowadziliśmy w zeszłym roku około 300 treningów dla ponad 2000 dzieci i spędziliśmy około 4000 godzin na sali. Stowarzyszenie przekazuje także środki na leczenie i terapie dla podopiecznych. Jesteśmy dostępni każdego dnia od 7.00 do 20.00 dla każdego człowieka bez względu na płeć, pochodzenie, wiek czy status społeczny.

Jesteśmy tam gdzie potrzebują nas najbardziej. Nasz cel to wygrane marzenia. Nasza droga to ciężka praca i człowiek. W przyszłości, dzięki doświadczeniu i wiedzy, chcemy wygrać dla naszych podopiecznych lepszy start a co za tym idzie lepsze życie. BTT powstała, dzięki długotrwałej inicjatywie grupy ludzi z różnych środowisk.

Dodaj komentarz