Treningi

Boks to jeden z najstarszych sportów walki – jego początki przypadają na okres Starożytnej Grecji i Rzymu. Niektórym osobom niesłusznie kojarzy się wyłącznie z agresywnymi walkami na ringu. Jednak warto wiedzieć, że amatorskie treningi bokserskie nawet w najmniejszym stopniu nie przypominają tej brutalnej rozrywki, którą wielu z nas zna, np. z telewizji. Wręcz przeciwnie – tego typu zajęcia mogą być dla nas ogromną frajdą, z mniejszym ryzykiem kontuzji, czy też poważniejszych urazów (osoby rozpoczynające treningi bokserskie powinny zaopatrzyć się w ochraniacze i rękawice). Co ważne, regularne treningi bokserskie oprócz lepszego samopoczucia mogą zaowocować także poprawą kondycji oraz wzmocnieniem charakteru.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą treningów. Prowadzimy treningi indywidualne, grupowe dla dzieci oraz przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm.

Treningi personalne

Prowadzimy treningi indywidualne oraz w parach, dostosowując je do indywidualnych możliwości podopiecznego. Podczas naszej współpracy, kładziemy bardzo duży nacisk zarówno na poprawę sylwetki oraz kondycji, ale także ogólnego zdrowia naszego podopiecznego.

Podczas zajęć z boksu z pomocą profesjonalnego trenera doskonali się nie tylko technikę walki, ale i własną wytrzymałość, siłę oraz szybkość. Przygodę z boksem zazwyczaj rozpoczyna się od nauki utrzymania prawidłowej postawy, sposobu poruszania się, a także wyprowadzania ciosów.

Treningi grupowe dla dzieci

Projekt „Zostań zawodnikiem BTT Boxing Kids”, chce pójść krok dalej i połączyć pasję do sportu z pomocą i przeciwdziałaniem wykluczeniom społecznym. Projekt ten skierowany jest do młodzieży wychowującej się w placówkach wychowawczo – opiekuńczych w województwie pomorskim.
Zakłada on stworzenie szkółki bokserskiej w ramach Stowarzyszenia Brzostek Top Team dla wszystkich chętnych dzieci oraz dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. W naszej szkółce nie uczymy się bić. Chcemy aby to miejsce wychowywało małych mistrzów życia.

IMG_E1339

Oferta dla firm

Każda nowoczesna firma, jest świadoma tego, że efektywność pracy pracowników jest zależna od ich samopoczucia i odpowiedniego umotywowania zespołu. Trening personalny może poprawić oba te czynniki. Zajęcia tego typu mogą przynieść olbrzymie korzyści zarówno dla pracownika jaki i dla Państwa.

Taki trening może być świetnym pomysłem na nagrodzenie pracownika, zarówno za konkretne osiągnięcie jak również w formie prezentu na święta. Oprócz tego, że zwiększy jego motywacje, to także da mu więcej energii w pracy.