You are currently viewing KONKURS #DAJSIEPOZNAC

KONKURS #DAJSIEPOZNAC

DOCENIAJ KAŻDĄ CHWILĘ W SWOIM ŻYCIU, INSPIRUJ INNYCH DO DZIAŁANIA! WRZUCAJ NA INSTAGRAM/FACEBOOKA FOTOGRAFIE POKAZUJĄCE TWOJE MOMENTY RADOŚCI – KAŻDEGO MIESIĄCA ZYSKAJ SZANSĘ NA ZGARNIĘCIE ATRAKCYJNYCH NAGRÓD

Żyjemy szybko, bezrefleksyjnie, od świtu do zmierzchu – od zmierzchu do świtu, a każdy dzień skupia się wokół monotonii codziennych obowiązków i beznadziejności szarego dnia.. Zmieńmy to – nauczmy się dostrzegać to, co z pozoru nieuchwytne i cieszmy się każdym momentem naszego życia, ba… spróbujmy wycisnąć z niego jeszcze więcej! Chcemy, abyś wspólnie z nami odkrył piękno dnia codziennego, uchylił rąbek swojej codzienności i udowodnił, że to, co Cię otacza nie jest nudne, lecz różnorodne.

Jest tyle rzeczy, które zasługują na Twój podziw i docenienie – chcemy się nimi cieszyć razem z Tobą! Pokaż nam swoje piękne chwile – odkryj je, uwiecznij i podziel się nimi z całym światem! Zrób zdjęcie nawiązujące do tematu miesiąca i wrzuć je na swój profil na Instagramie. Nie zapomnij dodać odpowiednich hasztagów: #DAJSIEPOZNAC #BrzostekTopTeam
Wybierzemy najlepsze zdjęcia i nagrodzimy ich autorów nagrodą główną lub wyróżnieniami.

NAGRODA GŁÓWNA

Kurs instruktora boksu o wartości 1 000 PLN

Konsultacja dietetyczna, z pomiarem masy ciała na wadze Tanita + 7 dniowy plan dietetyczny

WYRÓŻNIENIA

Bluza firmowa Brzostek Top Team

1h treningu z Maciej Brzostek

1h treningu z Damian Kostrzewa

UDZIAŁ W KONKURSIE

1.Uczestnikiem Konkursu (zwanym dalej „Uczestnikiem”) może być KAŻDY
a. posiadają swój profil w serwisie Instagram/Facebook,
b. spełnią warunki uczestnictwa w Konkursie określone w niniejszym Regulaminie.

ZASADY KONKURSU

1. Konkurs przebiegać będą pod hasłem „Daj się poznać” („HASŁO KONKURSOWE”)
2. Zadaniem Uczestnika biorącego udział w danym Etapie Konkursu jest wykonanie zdjęcia będącego interpretacją Hasła  (dalej: „PRACA KONKURSOWA”).
3. Prawidłowo opublikowane i opisane Prace konkursowe zgodnie z ust. 3 powyżej oceniane będą przez komisję konkursową (dalej: „KOMISJA”) powołaną przez Organizatora pod kątem jakości, kreatywności i atrakcyjności Pracy konkursowej oraz interpretacji Hasła miesiąca.

Dodaj komentarz