You are currently viewing Czwarta edycja Kalendarza Charytatywnego #BTTFamilly

Czwarta edycja Kalendarza Charytatywnego #BTTFamilly

Wsparcie i inspiracja silnych osobowości z #BTTFamilly

Wizja Kalendarza

zrodziła się z potrzeby przekazania wsparcia i inispiracji silnych osobowości z #BTTFamilly każdemu, kto potrzebuje motywacji, wiary w swoje możliwości, kto chce przekraczać granice, ale się boi. Zapraszając do współpracy poszczególne osoby, spełniające się zawodowo, życiowo i rodzinnie wierzymy, że motywacja pozwoli wielu osobom rozwinąć skrzydła a w rezultacie osiągnąć swój cel. Rozwój osobisty i zawodowy przynosi największą satysfakcję, gdy wraz z nim idzie w parze pomaganie innym. Łącząc te dwie bardzo silne idee powstał wyjątkowy projekt charytatywny, który w tym roku będzie miał „rodzinne” przesłanie.

Niezwykli ludzie

Dzięki współpracy z @SCG i przy wsparciu niezwykłych ludzi powstał Kalendarz #BTTFamilly, dzięki któremu zostaną zebrane pieniądze przeznaczone na pomoc i wsparcie działań dzieci zagrożonych wykluczeniem ze względu na niepełnosprawność intelektualną.
Chcemy aby każde dziecko – bez względu na pochodzenie, wiek czy niepełnosprawność mogły znaleźć miejsce, w którym będą mogły się rozwijać;
Jak każdy inny człowiek, tak również Oni maja prawo do zaspokojenia wszelkich potrzeb związanych z funkcjonowaniem w szeroko pojętym środowisku społecznym.

Chcemy Walczyć o ich marzenia

i potrzeby takie jak;
– potrzeba doznawania opieki,
– potrzeba wzajemnego kontaktu i wzajemnego porozumiewania się zarówno bezsłownego, jak i słownego,
– potrzeba bycia zauważonym,
– potrzeba kontaktu z rówieśnikami,
– potrzeba doznawania poczucia własnej wartości pełnienia określonej roli społecznej.

Projekt charytatywny połączył ze sobą przyjaciół klubu oraz znane Wam osobowości w nim trenujące. W tym roku wydrukowaliśmy tylko 100 kalendarzy. Każdy jest unikalny i każdy opowiada ważną historie. 

Dodaj komentarz