You are currently viewing ChampCamp 9 z Piotrem Wilczewskim już za nami.

ChampCamp 9 z Piotrem Wilczewskim już za nami.

Mecenasem projektu pn. „Bliżej siebie – silni zawsze razem” jest jak zwykle Energa SA, projekt jest wspierany przez Mecenasa w ramach realizacji Strategii Zrównoważonego Rozwoju.

Minione wydarzenie ChampCamp 9, które odbyło się 18 maja, było absolutnie wyjątkowe! Uczestnicy mieli okazję spotkać się z Piotrem Wilczewskim, mistrzem Europy, zdobywcą pasów WBF International i Mistrzem Świata federacji TWBA w wadze superśredniej. Obecność Piotra Wilczewskiego, prawdziwego eksperta w dziedzinie boksu, wniosła niesamowitą energię i wiedzę do naszego spotkania.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mieli szansę wziąć udział w autentycznym bokserskim treningu prowadzonym przez samego mistrza. Było to nie tylko inspirujące, ale również niezwykle motywujące doświadczenie. Piotr Wilczewski podzielił się swoimi tajnikami treningowymi, co pozwoliło wszystkim obecnym na przyswojenie cennych umiejętności i wiedzy.

Podczas ChampCamp 9 panowała niesamowita atmosfera. Widać było zaangażowanie i determinację uczestników, którzy z wielkim entuzjazmem podchodzili do każdego ćwiczenia. To wydarzenie pokazało, jak ważne jest ciągłe doskonalenie się i uczenie od najlepszych. Każdy z nas może czerpać inspirację z takich spotkań, a wiedza zdobyta od ekspertów jest bezcenna.

Zdjęcia z tego niezapomnianego wydarzenia możecie znaleźć pod linkiem: Zdjęcia ChampCamp 9. Przypominamy, że warto kolekcjonować nie tylko chwile, ale także bokserskie wrażenia!

@piotr_wilk_wilczewski

#ChampCamp9 #PiotrWilczewski #BokserskaMoc #Inspiracja #radośćbezgranice

Dodaj komentarz