You are currently viewing BTT Obóz Sportowy

BTT Obóz Sportowy

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci od 11 do 17 roku życia

Data: 24.06 – 30.06.2023

Organizator: Biuro podróży Czerwiński Travel – biuro@ctravel.pl

Ilość uczestników – Maksymalnie 25 osób 

Wiek kwalifikujący do wyjazdu: od 11 do 17 lat

Cena: 1 770,00 zł

MIEJSCOWOŚĆ: Jastrzębia Góra to miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Bałtycki Relaks usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- osobowych oraz w przestronnych pokojach 6-8 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).
TRANSPORT: Gdańsk Główny – Jastrzębia Góra – Gdańsk Główny
UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA – Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

MIEJSCOWOŚĆ: Jastrzębia Góra to miejscowość letniskowa należąca do jednej z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok Jastrzębiej Góry, będącej najdalej na północ wysuniętą częścią Polski, przyciąga co roku tysiące turystów. Z łatwością można tu poczuć wakacyjny klimat i dać się ponieść przygodzie.

ZAKWATEROWANIE: Ośrodek Bałtycki Relaks usytuowany jest w pięknym zakątku wybrzeża, odległość ośrodka od plaży to około 250 m. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4- osobowych oraz w przestronnych pokojach 6-8 osobowych z łazienkami. Teren z dala od ruchliwej drogi, cały ogrodzony i monitorowany. Zdjęcia obiektu dostępne są pod adresem internetowym: www.morzerelaks.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW:  boisko do piłki nożnej, przestronna jadalnia, świetlica TV, sala kinowa, duży i nowoczesny plac zabaw, ping- pong, piłkarzyki, , miejsce na ognisko.

WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek wydawany przy obiedzie, kolacja).

TRANSPORT: Gdańsk Główny – Jastrzębia Góra – Gdańsk Główny

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA – Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 złotych oraz OC do 100.000 złotych.

INFRASTRUKTURA SPORTOWA:

Ośrodek dysponuje bardzo dobrą infrastrukturą przystosowaną do zajęć sportowych. Na zewnątrz znajduje się boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki plażowej oraz unihokeja.

 TERMIN i CENA:

ILOŚĆ UCZESTNIKÓW6 NOCY / 7 DNI 24.06 – 30.06.2023
MIN 25 OSÓB1770,00 zł

W CENĘ WLICZONO: zakwaterowanie – 6 noclegów / 7 dni, transport, boiska, wyżywienie wg opisu, wstępy wg programu animacyjnego, wycieczka autokarowa do Łeby, zakwaterowanie i wyżywienie dla 2 trenerów i 2 wychowawców, wynagrodzenia dla trenerów i wychowawców, ubezpieczenie NNW, opłaty za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opłaty za Turystyczny Fundusz Pomocowy, podatek VAT.

PROGRAM OBOZU:

RAMOWY PROGRAM:

1 dzień: Przyjazd do Ośrodka, zakwaterowanie. Spacer na plaże, obiadokolacja, zajęcia integracyjne. Nocleg.

2—6 dzień: Pobyt w Jastrzębiej Górze. Realizacja programu treningowego oraz rekreacyjnego.

PROGRAM SPORTOWY: realizacja treningów bokserskich ułożonych i poprowadzonych przez trenerów w oparciu o infrastrukturę Obiektu.

PROGRAM REKREACYJNY:

 • będziecie mogli poczuć się jak na prawdziwym polu walki. Po szczegółowym szkoleniu ruszycie do boju. Każdy uczestnik wyposażony w mundur, maskę i marker staje się żołnierzem i wspólnie ze swoją drużyną ustala taktyką bojową.
 • spróbujecie swoich sił w strzelaniu z łuku do tarcz. Odkryjecie kto ma w sercu ducha Robin Hooda.
 • dobra zabawa, adrenalina  i wyzwanie? Masz to jak w banku! Czeka was super zabawa w PARKU LINOWYM. W dojściu do celu na przeszkodzie stoją kładki, tunele, pętle, siatki, drabinki. Gotowi na wyzwanie?
 • każdy chodź przez chwile stanie się Strong Men, przerzucanie opon, spacer farmera – nic trudnego, pokażemy jak się do tego przygotować, aby nie było rozczarowań.
 • grawitacja, równowaga ? to wszystko będzie Wam potrzebne, aby dobrze przejść po linie. Zaczniecie od niższych wysokości, a skończycie jak najwyżej się da!
 • każdy będzie mógł wziąć udział w rywalizacji i przejść specjalnie przygotowaną trasę, aby sprawdzić się czy na obozie dobrze się przygotowaliście. Czołganie, przeprawa przez morze i wiele innych przeszkód, którym będziemy musieli stawić czoła – ale wspólnie dacie radę!
 • zwiedzicie najciekawszą atrakcję w Łebie czyli rozległe  ruchome wydmy  w przepięknym miejscu –  SŁOWIŃSKIM PARKU NARODOWYM.
 •   czyli mały chilli out na pięknej piaszczystej plaży & kąpiele morskie.
 • czeka was prawdziwy chrzest morski. Każdy odważny wilk morski po zaliczeniu wszystkich zadań zostanie przyjęty do grona braci żeglarskiej.
 • każdy lubi pizzę!  Upieczecie wspólnie ten włoski przysmak z różnymi kolorowymi dodatkami. A na koniec zjecie ją ze smakiem!
 • zaprezentujecie wasze kabaretowe zdolności indywidualnie lub grupowo. Przy okazji upieczenie pyszne kiełbaski.

7 dzień: Śniadanie i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną.

WYCIECZKI FAKULATYWNE:

REJS WOJSKOWĄ JEDNOSTKĄ RIB: wybierzecie się do Władysławowa na niezapomnianą przygodę – rejs mega szybką łodzią motorową! Łodzie typu RIB są wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna  i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna i bezpieczna. Czeka was duża dawka adrenaliny i niezapomnianych wrażeń! Cena za osobę ok. 80 zł.

Uczestnik jest zobowiązany do posiadania ważnej legitymacji szkolnej.

W przypadku nagłego i niezależnego od Biura Turystycznego Czerwiński Travel Sp. z o.o. wzrostu cen za elementy składowe oferty np. paliwa, żywności, opłat drogowych, kursu walut etc. cena kolonii/obozu może ulec zmianie.

Dodaj komentarz