You are currently viewing Boks dla kobiet!

Boks dla kobiet!

Inny wymiar treningu!

Drogie Panie!

Już 7 września o godzinie 17.00 ruszyła pierwsza w Trójmieście grupa bokserska dedykowana tylko dla Pań! Trening poprowadzi Maciej Brzostek

O zbawiennym wpływie boksu na sylwetkę kobiety oraz o tym jak działa na psychikę – napisano już chyba wszystko.

Teraz czas abyście same przekonały się o tym, że boks jest całkowicie bezpieczny i bez urazowy. Uprawianie tego sportu to nie tylko świetny sposób na rozładowanie złych emocji ale przynosi tak naprawdę wszechstronne korzyści

Dzięki treningom nie tylko zgubisz zbędne kalorie, nauczysz się prawidłowego zadawania ciosów, ale również poznasz obrony stosowane przed niespodziewanym atakiem, przez co poczujesz się pewniej. Boks dla kobiet to zdrowie. W czasie zajęć z workiem bokserskim można stracić nawet do 800 kcal.

Przyjdź na boks! Warto porzucić stereotypowe przekonanie o tym, że boks jest typowo męskim sportem. Uprawianie boksu stało się wśród kobiet modne.

Ten sport daje więcej korzyści niż mogłoby się wydawać. Niewiarygodnie szybko wyszczupla i ujędrnia ciało, poprawia sprawność fizyczną, zwiększa uczucie pewności siebie. Pomożemy zadbać o swoje ciało i umysł.

Dodaj komentarz